Sıkça Sorulan Sorular

Askıya yemek bırakmak için askıya bırak butonunu kullanabilirsiniz.

Meal Box, askıya bırakılan yemeklerin doğru adreslere ulaşması için ÇOTUN ve TİDER gibi gıda dağıtımı alanında başarılı ve saygın sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmaktadır. Yapılan iş birliği çerçevesinde, bilgileri adı geçen STK’larda kayıtlı olan ve bu STK’larda görevli uzmanlar tarafından tespit edilmiş ihtiyaç sahiplerine ulaşılmakta, düzenli olarak yemek dağıtımı yapılmaktadır. Dağıtımlar seçilen pilot bölgelerde ihtiyaç sahiplerine yine görevliler eşliğinde elden teslim edilmektedir.

Askıya bırakılan her yemek, Meal Box’ın aboneleriyle günlük olarak paylaştığı menülerle aynıdır. Her menü içerisinde 4 çeşit yemek bulunmaktadır. Yemeklerin besin değeri, bir insanın alması gereken günlük kalori ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Tüm bankalarin kredi kartlari veya Sodexo, Multinet, Paye ve Metropol yemek kartlarınız ile ONLINE ödeme yapabilirsiniz.

Meal Box, internet sitesi üzerinden kendisine sağladığı kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu da dahil her türlü mevzuata uygun bir şekilde işlenmesine, güvenliğinin sağlanmasına ve korunmasına önem vermektedir. Meal Box, bu kapsamda Kullanıcının sağladığı kişisel verileri İnternet Sitesi’nde yer alan Gizlilik Bildirimine uygun olarak toplamakta, kullanmakta, aktarmakta ve diğer şekillerde işleyebilmektedir.

Askıya eklediğiniz öğünler için Meal Box tarafından e-faturanız gönderilecektir.